• Szkoła Wierna Dziedzictwu

• 01.12.2021 17:14
        • Nasza placówka ubiega się o certyfikat Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła Wierna Dziedzictwu.”
          W tej zakładce  będą umieszczane wszystkie działania dotyczące certyfikacji.

• II b pamięta

• 15.11.2022 16:00
        • Aby uczcić 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości ucziowie klasy II b pod kierunkiem wychowawczyni - p. Anety Skrzypiec i  pedagoga wspomagającego - p. Małgorzaty Truchan nagrali pieśń patriotyczną pt. "Warszawskie dzieci".
          Poniżej link

• Narodowe Święto Niepodległości

• 29.11.2022 11:24
        • 10 listopada 2022 roku w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się uroczysty apel upamiętniający 104.  rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
        • Życie i kultura w średniowieczu – pokaz historyczny

• 08.11.2022 09:40
        • 27 października 2022 r. po raz pierwszy w naszej szkole gościliśmy Grupę Artystyczną ,,Rekonstrukto” zajmującą się propagowaniem historii eksperymentalnej z programem edukacyjnym pt. „Życie i kultura w średniowieczu”.