• Szkoła Wierna Dziedzictwu

• 01.12.2021 17:14
        • Nasza placówka ubiega się o certyfikat Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła Wierna Dziedzictwu.”
          W tej zakładce  będą umieszczane wszystkie działania dotyczące certyfikacji.

• Zapal Światło Wolności - 40. rocznica ogłoszenia stanu wojennego

• 13.12.2021 17:00
        • W związku z przypadającą w tym roku 40. rocznicą ogłoszenia stanu wojennego
          Instytut Pamięci Narodowej zaprasza do udziału w kampanii społecznej
           „Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności” poprzez zapalenie
          13 grudnia o godz. 19.30. w oknie świecy i wyrażenie solidarności z ofiarami stanu wojennego.
        • „Szkoła do hymnu” 2021

• 08.12.2021 09:57
        • W prawie 21 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych o symbolicznej godzinie 11:11 zabrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego”. Do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu” przyłączyło się blisko 4 mln uczniów i prawie 380 tys. nauczycieli z całego kraju. Inicjatywa cieszyła się także dużym zainteresowaniem wśród szkół polonijnych. Do wspólnego śpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” zgłosiło się ponad 260 placówek z całego świata. Dziękujemy!