• Rok szkolny 2021/2022

• Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w halowej piłce nożnej chłopców

Dnia 23.11.2021r. w Olecku na hali Lega odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w halowej piłce nożnej chłopców. Nasza szkoła wystąpiła w składzie: Jan Saulewicz kl. 4b, Antoni Chmielewski kl. 4b, Damian Parfieniuk kl. 4b, Michał Wiśniewski kl. 4b, Fabian Żarnoch kl. 4b, Jakub Kułak kl. 5a, Szymon Fiedorowicz kl. 6a i Maksymilian Fiedorowicz kl. 6a. Ostatecznie nasza szkoła zajęła w tym turnieju 3 miejsce.

Ariel Tusznio

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym

3 listopada na hali Lega  odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Reprezentacja szkoły spisała  się na medal. Zajęła w trzech kategoriach I miejsce.  Skład drużyny: Jan Saulewicz, Szymon Fiedorowicz, Lena Czaplejewicz, Gabriela Wysocka, Maja Fiedorowicz, Lena Szyłkiewicz, Gabriela Koronkiewicz. Starsza  grupa chłopców  (Jakub Wróblewski i Bartosz Truchan) wywalczyła drugie miejsce. Wszystkie grupy awansowały do dalszych eliminacji rejonowych.

Końcowe wyniki:
          Igrzyska Dzieci: dziewczęta
          I miejsce SP4 - Lena Czaplejewicz i Gabriela Wysocka

Igrzyska Dzieci: chłopcy
          I miejsce SP4 - Jan Saulewicz i Szymon Fiedorowicz

Igrzyska Młodzieży Szkolnej: dziewczęta
          I miejsce SP4 - Maja Fiedorowicz ,Lena Szyłkiewicz ,Gabriela Koronkiewicz

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:  chłopcy
          II miejsce SP4  -Jakub Wróblewski i Bartosz Truchan

Gratulacje dla całej reprezentacji szkoły.

Zdjęcia z zawodów

Dnia 01.10.2021 r. odbyły się w Olecku mistrzostwa województwa Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.

W tych zawodach nasza szkoła  wystawiła 3 sztafety na dystansach: 6x800m, 6x1000 m oraz 6x1200 m.

W kategorii dziewcząt 6x800 m nasza sztafeta (Maja Sztelmach, Lena Czaplejewicz, Maja Giedrojć, Hania Miłun, Amelia Maksimowicz i Lidia Grześ) zajęła 8 miejsce z wynikiem 22 min i 57 sek.

W kategorii dziewcząt 6x1000 m nasza sztafeta (Olga Czeszkiewicz, Klaudia Przekop, Lea Bochińska, Maja Fiedorowicz, Julia Jabłońska i Lena Szyłkiewicz) zajęła 6 miejsce z wynikiem  25 min 36 sek.

W kategorii chłopców 6x1200 m nasza sztafeta (Michał Putra, Bartosz Giedrojć, Gabriel Olechnowicz, Jakub Wróblewski, Dominik Suchocki i Juliusz Kłos) zajęła 7 miejsce z wynikiem 30 min 55 sek.

Nasi uczestnicy walczyli dzielnie do samego końca co dało nam dobre wyniki czasowe. Jest to dobry prognostyk na następne zawody i poprawę swoich osiągnięć.

Opiekunami byli Marzena Jasińska i Ariel Tusznio.

Możdżonek Cup

Dnia 09 października 2021 r.  odbył się Turniej Możdżonek Cup. Wystawiliśmy na te zawody jedną drużynę chłopców w składzie: Gabriel Olechnowicz, Jakub Sawicki, Dominik Suchocki, Bartosz Truchan, Jakub Wróblewski, Michał Putra, Krzysztof Skorupski i Mateusz Żukowski.

W turnieju wystartowały drużyny z całego regionu. Podczas całego dnia zmagań bawiliśmy się świetnie, a emocje i poziom sportowy były naprawdę na wysokim poziomie. Zwyciężyli uczniowie UKS 3 z Gołdapi, którzy w rywalizacji o pierwsze miejsce pokonali Tytan Białystok i SP 4 z Olecka. Nasza drużyna spisała się świetnie i ostatecznie zajęła wysokie 3 miejsce w kategorii open. Natomiast w swojej kategorii wiekowej nasza reprezentacja nie miała sobie równych i zajęła 1 miejsce. Wielkie gratulacje dla całej drużyny.