• II b pamięta

• 15.11.2022 16:00
        • Aby uczcić 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości ucziowie klasy II b pod kierunkiem wychowawczyni - p. Anety Skrzypiec i  pedagoga wspomagającego - p. Małgorzaty Truchan nagrali pieśń patriotyczną pt. "Warszawskie dzieci".
          Poniżej link

• 29.11.2022 11:24
        • 10 listopada 2022 roku w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się uroczysty apel upamiętniający 104.  rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
        • Życie i kultura w średniowieczu – pokaz historyczny

• 08.11.2022 09:40
        • 27 października 2022 r. po raz pierwszy w naszej szkole gościliśmy Grupę Artystyczną ,,Rekonstrukto” zajmującą się propagowaniem historii eksperymentalnej z programem edukacyjnym pt. „Życie i kultura w średniowieczu”.

•    Pamięć o bohaterach
        • Pamięć o bohaterach

• 03.11.2022 13:54
        • W imieniu całej społeczności szkolnej uczniowie z klasy  VIII c upamiętnili zamordowanego w Katyniu porucznika 5 Pułku Piechoty Legionów – Wincentego Butkiewicza. Zbliżające się Święto Zmarłych jest nie tylko okazją do zapalenia symbolicznego znicza czy złożenia kwiatów przy obelisku, ale przede wszystkim sposobnością, aby przypomnieć lub przybliżyć postać bohatera, którego Dąb Pamięci  posadziliśmy przed szkołą w 2017 r.