• Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Jana od Biedronki

• 08.06.2023 16:39
        • 30 maja 2023 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Jana od Biedronki. Konkurs cieszy się dużym powodzeniem wśród uczniów, a twórczość naszego Patrona „od mrówki, ważki, biedronki”  jest chętnie prezentowana przez dzieci i nastolatków. Wiersze łączą humor z powagą, rzeczom małym, szczegółom nadają rangę wielkości, uczą zachwytu nad światem i wielkiej miłości do ludzi. Niepowtarzalność poezji ks. Jana Twardowskiego polega na doskonałym połączeniu klimatu ciepła i pełnej humoru obserwacji świata i człowieka.
        • RAJD ROWEROWY KU WOLNOŚCI

• 08.06.2023 16:01
        • 1 czerwca 2023r. uczniowie klas: 5b i 6b pod opieką nauczycieli: K. Domel, M. Marcinkiewicz, M. Jasińskiej, J. Zdanowskiej, R. Sienicy, K. Krajewskiego oraz M. Wasilewskiego wybrali się na RAJD ROWEROWY KU WOLNOŚCI. Jako młodzi patrioci chcieli uczcić ważną  datę w  historii naszego kraju - 4 czerwca 1989 r.
        • Dzieciństwo naszych rodziców, dziadków i pradziadków

• 08.06.2023 15:59
        • Z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej  Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku została zorganizowana wystawa pt. „Dzieciństwo naszych rodziców, dziadków i pradziadków.” Celem wystawy jest przybliżenie uczniom czasów minionego pokolenia. Hol szkoły został zamieniony w mieszkanie w stylu retro. Zwiedzający wystawę mogą przenieść się  w czasie i poczuć klimat mieszkania  oraz szkoły z PRL-u.
        • XII Powiatowy Konkurs Recytatorsko – Muzyczny Poezji Jana od Biedronki

• 08.06.2023 15:57
        • Powiatowy Konkurs Recytatorsko – Muzyczny Poezji Jana od Biedronki organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku wpisał się już na stałe w kalendarz wydarzeń kulturalnych naszego powiatu. Jego dwunasta edycja odbyła się on 06.06.2023 r. w Teatrze AGT „Od Nowa” w Olecku. Jak się okazuje, poezja księdza Jana Twardowskiego cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.