• Zapal Światło Wolności - 41. rocznica ogłoszenia stanu wojennego

• 13.12.2022 15:10
        • 13 grudnia uczniowie klas 8 i 7 naszej szkoły wysłuchali wykładu on-line poświęconego tematyce stanu wojennego.
          Spotkanie rozpoczęło się od ogólnego przedstawienia sytuacji w Polsce w czasach komunizmu. Uczestnicy dowiedzieli się
           o wydarzeniach prowadzących do wybuchu strajków, podpisania porozumień sierpniowych czy "karnawału Solidarności".
          Uczniowie mieli możliwość poznać  rzeczywistość okresu stanu wojennego.

Prelekcję wygłosił historyk i metodyk WMODN w Olsztynie - pan Jacek Rutkowski. Symbolicznie zapalono również światełko w oknie sali
          historycznej na znak solidarności z bohaterami wydarzeń sprzed ponad 40 lat.
        • 104 uczynki dla Polski

• 06.12.2022 15:19
        • Uczniowie klas O wzięli udział w akcji promującej obywatelską postawę  "104 uczynki dla Polski". Przez cały listopad w ramach szkolnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości sześciolatkowie spełniali dobre uczynki dla Ojczyzny.
        • Szkoła Wierna Dziedzictwu

• 01.12.2021 17:14
        • Nasza placówka ubiega się o certyfikat Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła Wierna Dziedzictwu.”
          W tej zakładce  będą umieszczane wszystkie działania dotyczące certyfikacji.

• Wycieczka klasy 5a i 4b do Białegostoku

• 01.12.2022 14:18
        • 9 listopada 2022 r. klasy Va i IVb wybrały się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Białegostoku. Jednym z punktów wycieczki było zwiedzanie Wersalu Północy, jak nazywany jest Pałac Branickich, oraz mieszczącego się tam Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

• Kotyliony

• 01.12.2022 14:07
        • Z okazji święta Odzyskania Niepodległości klasa II b wykonała własnoręcznie kotyliony.