• Jesienne kolorowanki w wydaniu 3D

• 28.11.2022 23:03
        • Jesień sprzyja tworzeniu wielu fantastycznych prac plastycznych, inspiruje pięknymi barwami i darami natury. Nasi wychowankowie bardzo chętnie spędzają czas na doskonaleniu swoich talentów manualnych za pomocą różnych technik plastycznych. Dzięki temu nasza świetlica ozdobiona jest we wszystkie kolory jesieni. Powstały ciekawe, jesienne obrazy, które możemy obejrzeć w galerii prac w świetlicy.

• Świetlicowa plantacja słoneczników

• 28.11.2022 23:06
        • Czy Wam również brakuje słońca? Z ciężkim sercem zaczynamy godzić się z tym, że niedługo będzie szaro i zimno, więc opierając się jeszcze przed zupełnie jesiennymi tematami, mamy dla Was coś pośredniego – słonecznika, który zdecydowanie kojarzy mi się z promiennym i ciepłym słońcem. Życzymy jeszcze wielu promieni słońca tej jesieni.

• Świetlicowe wygibasy

• 28.11.2022 23:10
        • Spędzanie wolnego czasu na świetlicy jest bardzo ciekawe i różnorodne. To nie tylko zabawa, ale również rozwijanie talentów artystycznych, muzycznych, tanecznych, sportowych i pasji. Dziś ćwiczyliśmy nasze umiejętności sportowe przez zabawę. Wykonywaliśmy różne ćwiczenia gimnastyczne. A teraz powiedzcie…. Kto miał zakwasy?

• 28.11.2022 23:09
        •
          Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania świętujemy rokrocznie 29 września. W naszej świetlicy oczywiście nie zabrakło miłośników czytania, jak i małych słuchaczy. Tego dnia zatopiliśmy się w serii książek "Przygód Fenka". Przypominamy, że głośne czytanie wzbogaca słownictwo, poprawia pamięć, pobudza wyobraźnię, uczy myślenia, poprawia koncentrację, poszerza wiedzę, ułatwia naukę, pomaga odnieść sukces w szkole.

• DZIEŃ KROPKI

• 28.11.2022 23:17
        • W 2022 r. Dzień Kropki wypadł w środę, a skoro to święto kropki, to wiadomo, że to właśnie ona była w centrum uwagi tego dnia w świetlicy – zdjęcia z kropką, kropka na ubraniach, kropka w pracach plastycznych. To były kreatywne zabawy, ale przede wszystkim dały dzieciom mnóstwo śmiechu i rozrywki. Do zobaczenia za rok KROPKO!