•  „Znajdź swoje imię w tytule książki”
        • „Znajdź swoje imię w tytule książki”

• 24.11.2021 08:41
        • W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza biblioteka zorganizowała akcję „Znajdź swoje imię w tytule książki”. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Zachęcamy Was do sprawdzenia i zobaczenia w jakich książkach znaleźli oni swoje imię

• 11 listopada w bibliotece szkolnej

• 15.11.2021 08:38
        • Narodowe Święto Niepodległości co roku, obchodzimy 11 listopada. Ma ono na celu upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku, po 123 latach zaborów.

Nasza szkoła bardzo uroczyście świętuje tę doniosłą datę.

• 05.11.2021 14:01
        • Książka rozwija dziecięcą fantazję, pamięć ,wzbogaca słownictwo. Książki z bajkami rozweselają, bawią a także przekazują ważne prawdy życiowe. Bajkowe postacie sprawiają, że świat dziecka staje się radosny i kolorowy.
          5 listopada obchodziliśmy w naszej bibliotece "Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek”.

• 03.11.2021 14:22
        • Składamy serdeczne podziękowanie za przekazanie książek do biblioteki szkolnej:
          Pani Sylwii W. i jej córkom
          Vanessie S.
          Patrycji S.
          Oliwierowi O.

• Zdrowe odżywianie

• 04.11.2021 10:27
        • 29.10.2021r.  Uczniowie klasy VB wzięli udział w zajęciach bibliotecznych na temat zdrowego odżywiania.