• 05.11.2021 14:01
      • Książka rozwija dziecięcą fantazję, pamięć ,wzbogaca słownictwo. Książki z bajkami rozweselają, bawią a także przekazują ważne prawdy życiowe. Bajkowe postacie sprawiają, że świat dziecka staje się radosny i kolorowy.
        5 listopada obchodziliśmy w naszej bibliotece "Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek”.
      •  Z tej okazji w bibliotece szkolnej uczniowie mogli spędzić czas na wspólnej zabawie. Wszyscy odwiedzający w tym dniu bibliotekę mogli zrobić zdjęcie z bajkową postacią.  Dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w zajęciach, w czasie których podzielone na grupy układali puzzle od 1-10 z postaciami znanych bajek.  Sprawiły im one wiele radości. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale także doskonała okazja do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Ten dzień był doskonałą okazją do świetnej zabawy i rozwijania zainteresowań czytelniczych, sprawił dzieciom wiele radości. Wartościowe książki kształcą w dzieciach odpowiednie postawy moralne, warto wybierać więc bajki, gdzie dobro zwycięża, a zło zostaje ukarane.

grupa 0A

grupa 0B