• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
     • Dyskoteka szkolna dla klas 4-8

      Nowa galeria Dyskoteka szkolna dla klas 4-8 została dodana do albumu fotograficznego

      17 listopada 2022r. odbyła się dyskoteka andrzejkowo-karnawałowa. Uczniowie przebierali się w ciekawe stroje, o których mieli potem okazję opowiedzieć. Były także atrakcje takie jak desykacje piosenek i zabawa w gorące krzesła. Wszyscy tańczyli i naprawdę super się bawili. Spędzony czas bardzo szybko minął, nie możemy się doczekać następnej dyskoteki.

     • Zabawa kukiełkami w Ob

      Nowa galeria Zabawa kukiełkami w Ob została dodana do albumu fotograficznego

      Tydzień pracy poświęcony tematyce związanej z teatrem był doskonałym pretekstem do samodzielnego wykonania przez dzieci kukiełek. Odrysowywanie, wycinanie, sklejanie i kolorowanie lalek na patyku okazało się świetną zabawą. Ale największą frajdą było projektowanie strojów na tak zwane zaczepy, dzięki czemu kukiełki można było wielokrotnie przebierać. Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością, a po skończonej pracy zabawie w teatr nie było końca.

     • Wycieczka 4a i 5b

      Nowa galeria Wycieczka 4a i 5b została dodana do albumu fotograficznego

      14 listopada 2022 roku o godzinie 6:15 klasy 5b i 4a z wraz z opiekunami - Panią Karoliną Domel, Panią Magdaleną Stachowicz i Panią Magdaleną Siedlecką, wyruszyły na wycieczkę do Konsulatu Świętego Mikołaja w Kętrzynie. Trasa minęła bardzo przyjemnie i szybko. Kiedy bezpiecznie dojechaliśmy na miejsce, wszyscy wysiedli z autokaru i udali się do Konsulatu. U progu czekał zastępca Św. Mikołaja, który oprowadził nas po budynku, pokazał niezwykle piękne bombki oraz opowiedział, jak przebiega cykl ich produkcji. Chwilę później sami wykonywaliśmy serduszka, puszyste misie i okrągłe bombki, wydmuchując je z przygotowanego materiału. Kiedy każdy udekorował i wysuszył swoje ozdoby, spakowaliśmy je do kartonowych pudełeczek i poszliśmy dalej zwiedzać niesamowity, pięciopiętrowy Konsulat. Atmosfera w budynku była niezwykl

     • Noc w szkole

      Nowa galeria Noc w szkole została dodana do albumu fotograficznego

      W ostatni piątek października odbyła się noc w szkole klasy Vb. Spotkanie zorganizowały nasza wychowawczyni pani Karolina Domel oraz pani Magdalena Siedlecka z biblioteki.

      Noc ta zaczynała się o godzinie dziewiętnastej, jednak niektórzy przyszli trochę wcześniej. Gdy wszyscy przygotowali sobie miejsce do spania w salce korekcyjnej, pani Magdalena poprosiła byśmy wzięli latarki, coś do pisania i poszli na górę do biblioteki. Później pani Magda objaśniała zasady gry w podchody. Wylosowaliśmy kartkę z kolorem swojej drużyny i rozpoczęliśmy zabawę. Od razu wszyscy zaczęli biegać i szukać kopert i wykonywać zadania. Gra wydawała się łatwa, ale gdy trzeba było chodzić po pustej szkole z latarkami, to już nie było takie proste. Szczerze mówiąc, to nie było zwycięzców, ponieważ jedni nie znaleźli do końca kopert lub nie robili


  • Nasza szkoła bierze udział w akcji
   Szkoła do hymnu.   Nasza szkoła bierze udział w akcji
   Szkoła pamięta.


   ETR - łatwy tekst do czytania.docx

   Tekst_odczytywany_maszynowo.docx

    

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Godziny dzwonków

   Wtorek 29.11.2022
  • Logowanie