•  

    Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce

    1 października 2018 roku reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 4 wzięła udział w zawodach zorganizowanych przez OSiR w Suwałkach. Reprezentacja w składzie: Mateusz Pawłowski, Maciek Pawłowski, Antonina Dziokan, Konrad Bednarski, Maciek Tulik, Kacper Tulik, Joanna Bednarska, Milena Zaręba, Damian Białanowski, Oskar Karwel, Patryk Tatarek. Nasi lekkoatleci wrócili do szkoły z wieloma sukcesami w sumie przywieźli 9 medali!

    Wyniki końcowe:

    Skok w dal ze strefy dziewcząt 2003 i młodsi:

    I miejsce Joanna Bednarska

    II miejsce Milena Zaręba

    Bieg na dystansie 100 m. dziewcząt:

    I miejsce Milena Zaręba

    II miejsce Joanna Bednarska

    Bieg na dystansie 100 m. chłopców 2003 i młodsi:

    II miejsce Patryk Tatarek

    Skok w dal ze strefy chłopców 2003 i młodsi:

    II miejsce Patryk Tatarek

    III miejsce Maciek Tulik

    Rzut piłeczką palantową chłopców 2003 i młodsi:

    I miejsce Konrad Bednarski

    Rzut piłeczką palantową chłopców 2002 i starsi:

    III miejsce Damian Białanowski

    Wszystkim serdecznie gratulujemy!

     


    Czwartki Lekkoatletyczne - II runda

    Uczniowie naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych 27 września 2018 r. Dla Naszych lekkatletów był to ciężki dzień, ponieważ niektórzy już rano przystąpili do rywalizacji w sztafetach 10x700 m. jednakże był  początek dnia sukcesów.

    Wyniki końcowe:

    Amelka Maksimowicz I miejsce w biegu na dystansie 60m,

    Lena Szyłkiewicz III miejsce w biegu na dystansie 60m,

    Michał Putra I miejsce w biegu na dystansie 60m,

    Dominik Piotrowski II miejsce w biegu na dystansie 60m,

    Kornel Romotowski  III miejsce w biegu na dystansie 60m,

    Konrad Bednarski I miejsce w rzucie piłeczką palantową,

    Jakub Wróblewski III miejsce w rzucie piłeczką palantową,

    Kornel Romotowski I miejsce w rzucie piłeczką palantową,

    Michał Putra II miejsce w skoku w dal,

    Dominik Piotrowski I miejsce w skoku w dal.

    Serdecznie wszystkim gratulujemy!

     


    Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych
     
    27 września 2018 r. reprezentacja dziewcząt zdobyła II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych wygrywając z dużo starszymi od siebie koleżankami na dystansie 10x700 m. Srebrna sztafeta, która walczyło o II miejsce do samego końca to dziewczęta:
    Milena Kamińska, Klaudia Kamińska, Sandra Gałażyn, Lena Szyłkiewicz, Amelka Maksimowicz, Przekop Klaudia, Gniedziejko AmelkaOlga Czeszkiewicz, Weronika Kulik oraz Rozalia Mkielska.
     
    Dziewczętom serdecznie gratulujemy!
     
             
     

    Inauguracja roku sportowego 2018/2019 w MOSiR w Olecku
     
    To już tradycja, że nasza szkoła bierze udział w XXVII Otwartych Oleckich Biegach dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych.  22 września 2018 r. reprezentacja dziewcząt i chłopców biegała na stadionie  MOSiR. Ten dzień był wyjątkowo zimny ale naszych uczniów to nie przestraszyło i  miejsca medalowe zostały zdobyte.
     
    Wyniki końcowe:
    Bieg na dystansie 200 m.
    I miejsce Julia Gniedziejko,
    II miejsce  Liliana Wasilewska.
     
    Dystans 300 m. został całkowicie zdobyty przez nasze uczennice:
    I miejsce Lena Czaplejewicz,
    II miejsce Lena Grześ,
    III miejsce Martyna Mikielska.

    Bieg na dystansie 400 m.
    I miejsce Amelia Maksimowicz.

    Bieg na dystansie 600 m.
    III miejsce Amelka Gniedziejko.

    Bieg na dystansie 800 m.
    I miejsce Rozalia Piotrowska.

    Bieg na dystansie 1000 m.
    III miejsce Patryk Tatarek.
     
    Wszystkim uczestnikom biegów serdecznie gratulujemy!
     
     

    Nowy sezon sportowy 2018/2019 rozpoczęty ... :-)

    Nasza szkoła przystąpiła do  organizowanych przez Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży“,  największej masowej imprezy dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych pod Hasłem „Czwartki Lekkoatletyczne“.

    Pierwszy start 20 września 2018 r. zakończył się wieloma sukcesami naszych uczniów!

    Wyniki końcowe:

    1. Amelia Maksimowicz: I miejsce w biegu na 60 m. oraz I miejsce w rzucie piłeczką palantową,

    2. Lena Szyłkiewicz: II miejsce w biegu na 60 m. oraz III miejsce w rzucie piłeczką palantową,

    3. Konrad Bednarski: III miejsce w biegu na 60 m. oraz I miejsce w rzucie piłeczką palantową,

    4. Weronika Kulik : III miejsce w biegu na 300 m.,

    5. Michał Putra: I miejsce w biegu na 300 m. oraz I miejsce w skoku w dal,

    6. Jakub Wróblewski:  III miejsce w rzucie piłeczką palantową,

    7. Kornel Romotowski: II miejsce w biegu na 60 m. oraz I miejsce w rzucie piłeczką palantową,

    8. Dominik Piotrowski: I miejsce w biegu na 60 m. oraz I miejsce w skoku w dal.

    Wszystkim serdecznie gratulujemy!