• Rada Rodziców SP Nr 4 w Olecku

        Klasa Rada klasowa (pogrubienie - przewodniczący rady klasowej)
        oraz funkcja w radzie Szkolnej Radzie Rodziców
        0a Aneta Subocz-Ulińska
        Wioletta Kuberska
        Leszek Szejda
        0b Marzanna Mackun
        Luiza Wasilewska
        Agnieszka Kulikowska
        1a

        Ewa Wiszniewska

        Jolanta Sokołowska
        Rafał Skowerenda
        1b Małgorzata Toczyńska
        Magdalena Wojnowska
        Iwona Saulewicz
        2a Beata Dźwilewska
        Anna Dubicka
        Marta Sitkowska
        2b

        Marcin Jankowski
        Kinga Mikielska

        Anna Łęgowska
        3

        Diana Fiedorowicz - zastępca przewodniczącej Komisji Rewizyjnej

        Mariusz Miłun
        Beata Fiedorowicz
        4a Anita Koronkiewicz
        Beata Lewandowska
        Anna Sztelmach
        4b Katarzyna Marciniak – skarbnik
        Beata Skowrońska
        Edyta Skindzier
        4c

        Agnieszka Polakowska

        Ewa Kamińska

        Justyna Saczek
        5a

        Urszula Fiedorowicz - przewodnicząca
        Wioletta Kuberska
        Agnieszka Gniedziejko

        5b Marlena Hałas
        Ewelina Wróblewska
        Ewa Nowik
        6a Agnieszka Suchocka
        Marta Romotowska
        Kinga Mikielska
        6b

        Anna Dobrowolska – zastępczyni przewodniczącej

        Sylwia Butkiewicz
        Jolanta Sokołowska
        7a

        Ewa Nowik

        Jolanta Sokołowska
        Marzena Klepacka
        7b

        Tomasz Dziokan
        Stanisław Kamiński

        Aneta Raszkowska
        8a

        Wioletta Czaplejewicz – przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

        Hanna Domagała
        Jerzy Megiel
        8b Iwona Wiszniewska- Ropel
        Marta Kasprzyk
        Katarzyna Bartoszewicz
        3a gim Karolina Domel - sekretarz
        Karolina Adamajt
        Małgorzata Dłuska
        3b gim

        Bożena Buchowska – sekretarz Komisji Rewizyjnej
        Andrzej Kamiński

        Anna Kozłowska