• „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”

• 07.12.2022 13:36
      • 7 grudnia startuje OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ PISANIA KARTEK ŚWIĄTECZNYCH. Serdecznie Was zapraszamy do dołączenia do akcji i obdarowania nimi bliskich oraz osób samotnych.
      • Przy tej okazji  nasza biblioteka szkolna włączyła się w realizację ogólnopolskiej kampanii społecznej pt. „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”. Zachęcamy wszystkich uczniów Naszej Szkoły do włączenia się w akcję wypisywania i wysyłania świątecznych kartek. Organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia Ogólnopolski Tydzień Pisania Kartek Świątecznych jest Fundacja Dbam o Mój Zasięg, jest ono częścią kampanii „IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ".

Kartki z Fundacji już do nas dotarły!!!! I niedługo zaczynamy…..!!!! Tak samo jak rok temu  będziemy ozdabiać i wysyłać kartki.
        Rok temu kartki zostały wysłane naszym emerytowanym pracownikom oraz babciom i dziadkom.
        Pamiętajmy, że to dla niektórych to bardzo smutny czas.
        Warto, napisać życzenia płynące z serca ♥️