• Szkolne Eliminacje Konkursu Recytatorskiego „Wierszomania” literacki miszmasz Danuty Wawiłow”

• 29.11.2022 08:00
      • Konkurs   Recytatorski   klas 0-3 odbył   się   22   listopada   2022 r.   o   godzinie   800.  W bibliotece szkolnej. Do eliminacji przystąpiło 50 uczniów.

• Komisja konkursowa pracowała w składzie:

• przewodnicząca: K.Matwiejczyk
        • członek: G.Hołownia
        • członek: A.Gryniewicz

Recytacja oceniana była w następujących kategoriach: dobór repertuaru, znajomość tekstu, interpretacja utworu, kultura słowa, ogólny wyraz artystyczny.

Laureatami konkursu zostali:

W KATEGORII I (0-2):

1. Joanna Grzymkowska klasa 0B
        2. Zofia Wiśniewska klasa 2B
        3. Michał Smokowski klasa 2B

W KATEGORII II (3-4):

1. Małgorzata Grzymkowska klasa IV A
        2. Bartosz Kawałko klasa III B
        3. Bartosz Szejda klasa IVB

Szkolne eliminacje w klasach 5-8 odbyły się 24 listopada 2022r., udział wizięło 14 uczniów.

W KATEGORII III laureatami zostały:

1.Alicja Konopko klasa VB

2.Anna Stefanowska klasa VB

3.Lena Michniewicz klasa VIB

Laureaci klas 0-4 będą reprezentowali naszą szkołę 1 grudnia 2022 roku o godz. 10.00 w oddziale dla dzieci i młodzieży Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Olecku.

Laureaci klas 5-8  2 grudnia 2022 roku o godz. 10:00 w PCWE/Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Olecku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim recytatorom. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie konkursu!