• Noc Biblioteka

• 06.10.2022 13:34
      • NOC BIBLIOTEK w naszej szkole po raz drugi pod hasłem "To się musi powieść". VIII wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek w naszej szkole odbędzie się w piątek 30 września 2022 r. w godzinach 15.00-18.00.
      • Mamy to...tak, tak dzisiaj otrzymaliśmy paczuszkę z materiałami na naszą NOC BIBLIOTEK... to już 8 ogolnopolska edycja.

W paczuszce:

• 5 plakatów(formatu B1)
        • 50 zakładek z czystym rewersem
        • książkę od partnera akcji, wydawnictwa Zakamarki, z serii "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai"
        • pakiet komiksów od Egmontu-partnera akcji

Dziękujemy

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytania poprzez promocję biblioteki jako najbliższego miejsca spotkań z kulturą i sprzyjającego wymianie idei i integracji.

Nasza biblioteka szkolna jest ciekawym, otwartym i przyjaznym miejscem dla wszystkich uczniów, dlatego zapraszamy naszych czytelników do wzięcia udziału w akcji NOC BIBLIOTEK. Czekać będzie na Was wiele ciekawych atrakcji.