• 14.03.2022 06:44
      • Wychowankowie naszej świetlicy włączyli się w obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia.
      • Tego dnia każdy uczeń mógł zabrać ze sobą na zajęcia świetlicowe swojego ulubionego pluszaka. Przybyły misie małe, średnie, bardzo duże, białe, brązowe oraz kolorowe.  Każdy z nich był piękny i wyjątkowy.  Podczas obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia dzieci również zapoznały się z historią święta,  obejrzały  serię „misiowych” bajek, nauczyły się „misiowej” piosenki, a także wykonały piękne maski w kształcie misiów, które ozdobiły tablice świetlicowe oraz twarze dzieci.

Podsumowaniem święta była świetlicowa dyskoteka, podczas której dzieci bawiły się ze swoimi maskotkami. Ten dzień był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.