• Czas na chwilę zapomnienia i zabawy!

• 08.11.2021 23:08
      • Ze względów pandemicznych w szkole jest coraz mniej dzieci, jednak świetlica szkolna choć w mniejszym składzie nadal prężnie funkcjonuje i stara się urozmaicić czas dzieciom.
      • W tym tygodniu miały one okazję obejrzeć prezentację multimedialną o postaciach z bajek i porozmawiać o ulubionych bajkach. Na koniec tygodnia odbyła się dyskoteka. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, czarownice i inne postacie z bajek i filmów. To była doskonała okazja do dobrej zabawy i zapomnienia na chwilę o codziennych obowiązkach, z którymi wiąże się szkoła. Ulubiona muzyka i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę, super się bawili. Czekamy na następne tańce – hulańce w większym gronie dzieci.

Do zobaczenia

Wychowawcy Świetlicy