• Wypożycz KSIĄŻKĘ na wakacje

• 30.08.2022 15:39
      • Biblioteka szkolna już po raz kolejny zachęca do wypożyczania książek na wakacje. W wolnych chwilach można relaksować się z książką lub nadrobić zaległości lekturowe, a dla zapobiegliwych przeczytać książki, które będą opracowywane w przyszłym roku szkolnym.

• Regulamin akcji

• Możliwość wypożyczenia książek na okres wakacji mają uczniowie klas I-VIII szkoły podstawowej.
        • Warunkiem wypożyczenia książek na wakacje jest zwrócenie wszystkich wcześniej wypożyczonych materiałów.
        • Czytelnik może wypożyczyć maksymalnie 5 książek na okres 2 miesięcy.
        • Książki będą wypożyczane w ostatnim tygodniu roku szkolnego.
        • Termin zwrotu książek wypożyczonych na wakacje upływa w pierwszym tygodniu września.
        • W przypadku przetrzymania, zniszczenia lub zgubienia książki obowiązują zasady zawarte w regulaminie biblioteki.

Nie zastanawiaj się więc dłużej, zajrzyj do biblioteki szkolnej i wypożycz książki

na wakacje!!! Aby nie kurzyły się na półkach przez dwa długie miesiące!!!

Zachęcamy więc do czytania i życzymy Wam udanych wakacji!