• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Oznaczenie szczebla
    • Szukaj
    • 2019/2020

    • regionalny

        • Konrad Bednarski - rzut piłeczką palantową

        • I miejsce
        • Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce · regionalny · 2019/2020
        • Milena Zaręba - bieg na 100 m

        • I miejsce
        • Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce · regionalny · 2019/2020
        • Milena Zaręba - skok w dal

        • III miejsce
        • Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce · regionalny · 2019/2020
        • Maciej Pawłowski - rzut piłeczką palantową

        • II miejsce
        • Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce · regionalny · 2019/2020
        • Maciej Tulik - skok w dal

        • II miejsce
        • Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce · regionalny · 2019/2020
        • Antonina Dziokan - skok w dal

        • II miejsce
        • Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce · regionalny · 2019/2020
        • Antonina Dziokan - bieg na 50 m

        • II miejsce
        • Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce · regionalny · 2019/2020
        • Mateusz Pawłowski - rzut piłeczką palantową

        • III miejsce
        • Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce · regionalny · 2019/2020
        • Maja Wierzbicka - skok w dal

        • III miejsce
        • Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce · regionalny · 2019/2020
        • Michał Werner - skok w dal

        • III miejsce
        • Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce · regionalny · 2019/2020
        • Anna Król - bieg na 50 m

        • III miejsce
        • Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce · regionalny · 2019/2020
    • lokalny

        • Drużyna chłopców

        • III miejsce
        • Mistrzostwa Rejonu VI W – M Szkolnego Związku Sportowego Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców · lokalny · 2019/2020
        • Drużyna dziewcząt

        • III miejsce
        • Mistrzostwa Rejonu VI W – M Szkolnego Związku Sportowego Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców · lokalny · 2019/2020
        • Jakub Buraczewski - kategoria I

        • I miejsce
        • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ja czytam, ty czytasz, my czytamy – Świat SUPERBOHATERÓW" · lokalny · 2019/2020
        • Julia Gniedziejko - kategoria I

        • wyróżnienie
        • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ja czytam, ty czytasz, my czytamy – Świat SUPERBOHATERÓW" · lokalny · 2019/2020
        • Maria Chilińska - kategoria II

        • III miejsce
        • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ja czytam, ty czytasz, my czytamy – Świat SUPERBOHATERÓW" · lokalny · 2019/2020
        • Maja Sztelmach - kategoria III

        • I miejsce
        • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ja czytam, ty czytasz, my czytamy – Świat SUPERBOHATERÓW" · lokalny · 2019/2020
        • Paulina Żarnoch - kategoria III

        • I miejsce
        • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ja czytam, ty czytasz, my czytamy – Świat SUPERBOHATERÓW" · lokalny · 2019/2020
        • Wiktoria Duchnowska - kategoria III

        • II miejsce
        • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ja czytam, ty czytasz, my czytamy – Świat SUPERBOHATERÓW" · lokalny · 2019/2020
        • Lea Bochińska - kategoria III

        • wyróżnienie
        • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ja czytam, ty czytasz, my czytamy – Świat SUPERBOHATERÓW" · lokalny · 2019/2020