• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Oznaczenie szczebla
    • Szukaj
    • 2018/2019

    • międzynarodowy

        • Rafał Smokowski

        • wyróżniony
        • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” 2018 · międzynarodowy · 2018/2019
        • Juliusz Kłos

        • wyróżniony
        • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” 2018 · międzynarodowy · 2018/2019
        • Julia Marciniak

        • wyróżniony
        • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” 2018 · międzynarodowy · 2018/2019
        • Aleksander Adamajt

        • wyróżniony
        • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” 2018 · międzynarodowy · 2018/2019
        • Jan Kamiński

        • wyróżniony
        • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” 2018 · międzynarodowy · 2018/2019
        • Filip Suchocki

        • wyróżniony
        • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” 2018 · międzynarodowy · 2018/2019
        • Miłosz Skrzypiec

        • wyróżniony
        • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” 2018 · międzynarodowy · 2018/2019
        • Julia Truszczyńska

        • wyróżniony
        • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” 2018 · międzynarodowy · 2018/2019
        • Rozalia Mikielska

        • bardzo dobry
        • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” 2018 · międzynarodowy · 2018/2019
    • regionalny

        • Jan Kamiński

        • tytuł laureata
        • Przedmiotowy konkurs z języka polskiego organizowany przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie · regionalny · 2018/2019
        • Izabela Motulewicz

        • tytuł laureata
        • Przedmiotowy konkurs z języka polskiego organizowany przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie · regionalny · 2018/2019
        • Krzysztof Bielawski

        • tytuł finalisty
        • Przedmiotowy konkurs z języka polskiego organizowany przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie · regionalny · 2018/2019
        • Gabriela Trofimow

        • tytuł finalisty
        • Przedmiotowy konkurs z języka polskiego organizowany przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie · regionalny · 2018/2019
        • Jan Kamiński

        • tytuł laureata
        • Przedmiotowy konkurs z języka angielskiego organizowany przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie · regionalny · 2018/2019
        • Zuzanna Bagan

        • tytuł laureata
        • Przedmiotowy konkurs z matematyki organizowany przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie · regionalny · 2018/2019
        • Miłosz Skrzypiec

        • tytuł laureata
        • Przedmiotowy konkurs z matematyki organizowany przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie · regionalny · 2018/2019
        • Aleksander Adamajt

        • tytuł finalisty
        • Przedmiotowy konkurs z matematyki organizowany przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie · regionalny · 2018/2019
        • Drużyna dziewcząt

        • III miejsce
        • Mistrzostwa Rejonu VI SZS w Tenisie Stołowym – rocznik 2003 – 2005 · regionalny · 2018/2019
        • Joanna Bednarska

        • I miejsce - skok w dal
        • Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce · regionalny · 2018/2019
        • Joanna Bednarska

        • II miejsce - bieg na 100 m
        • Integracyjne Zawody Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce · regionalny · 2018/2019